google-site-verification: google5b17bb4d29979b67.html
top of page
  • Bestevent

WEBOVÉ EDITORY aneb POSTAVÍM SI WEB SÁM


Jako Wix Partner pro ČR denně řešíme spoustu dotazů a žádostí o úpravy/opravy na webových stránkách zákazníků Wix . A denně se setkáváme s tím, že mnohdy není chyba v platformě Wix, jak je často uváděno v různých komentářích a příspěvcích, nýbrž v domněnce, že opravdu funkční stránky si zvládne postavit každý, bez znalosti základních pravidel (a teď se nebavíme o znalosti kódu) struktury, obsahu, SEO atd.

Je to zhruba stejné, jako bych se rozhodla sama vyměnit brzdové kotouče na autě podle youtube návodu.

Domnívám se, že není až tolik podstatné, pro jakou webovou platformu se člověk ve finále rozhodne (Wix, Mioweb, Webnode, WordPress, Shoptet….). Podstatné je, že bez předchozího jasného plánu co chci nabízet, komu, jak, kde, za kolik, kdo je moje konkurence + alespoň základních znalostí z oblasti online marketingu, nemohu vytvořit funkční obchodní / marketingový nástroj pro můj business.


Pokud se chcete sami pustit do tvorby webových stránek, aby byly nejen dle vašich představ, ale také skvěle fungovaly, přijďte na některý z našich kurzů.

Rádi pomůžeme dát tvář vašemu projektu.


Veronika Knirschova - Wix Expert


PS: ...a pro rodiče, jejichž dítko by v té době sedělo doma u monitoru, jsme připravili skvělý, aktivní program, který mu přinese reálná dobrodružství s novými kamarády. MÁM VOLNÝ VÍKEND - aktivní programy pro děti41 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page