google-site-verification: google5b17bb4d29979b67.html
top of page
  • WIXcz

Proč tvořit úchvatný blog?Už dávno je známou pravdou, že kvalitní obsah dokáže v online světě zázraky. Je to rovněž jeden ze způsobů, jak být v dnešním konkurenčním prostředí o krok před konkurencí i když neutrácíte za reklamní kampaně.

Proč tedy psát blog a co vám může přinést?


1. Podpoříte SEO a vyhledávače si vás zamilují


Pravidelně přidávat články na web má smysl, pokud je jejich obsah smysluplný a přínosný. Nacpat je klíčovými slovy už na propracované vyhledávací algoritmy neplatí. Takže i zde platí kvalita namísto kvantity.


2. Náskok před konkurencí

Blog o vás prozradí, jak jste dobří ve svém oboru, v čem se od konkurence odlišujete a jaký je máte přistup. V dnešním konkurenčním prostředí již zákazníci neslyší na nabídku slev či 1+1 zdarma. Zajímá je především prozákaznický přístup a spolehlivost.


3. Zvýší se návštěvnost webu

Pokud se bude řídit pravidlem kvalitního obsahu, lidé se vám odvděčí sdílením příspěvků a přílivem nových návštěvníků na vaše stránky.


4. Buduji svoji značku

Sdílením svých znalostí, zkušeností vytváříte obrázek nejen o svém práci, ale hlavně sami o sobě. Lidé se při nákupu služby nebo produktu rozhodují rovněž na základě emocí a sympatií. Raději utratí své peníze tam, kde cítí spojitost a společné naladění.


Pár typů pro kvalitní a úspěšný

Zajímavé titulky - vtáhněte čtenáře do děje titulkem, který vzbuzuje zvědavost dozvědět se víc. Pokud je to možné, stavte je na klíčových slovech.

Fotky, obrázky upoutají pozornost i těch, kteří nemají čtení v krvi.

Přehlednost zaručí čtivost a udrží čtenáře až do konce. Vyvarujte se rovněž překlepů a chyb, jenž snižují důvěryhodnost.

Odkazování na kvalitní zdroje zvyšuje relevantnost příspěvku.

Nepřeceňujte své síly v domnění, že zvládnete přidávat nový článek každý týden. Popoprázdný nebo neaktualizovaný web není dobrou vizitkou.


Blog na WIXu


Na Wix Blogu můžete vybírat z 8 krásných stylů rozvržení. Ať už dáváte přednost vzhledu ve stylu pohlednic nebo chcete mít blog v redakčním stylu, u nás si vybere opravdu každý. V nastavení blogu si vyberte styl, který je pro vás nejlepší.


Například, rozvržení ve stylu dlaždic je populární a pomáhá návštěvníkům snadno najít příspěvky, které je zajímají. Nebo zvolte klasický styl rozvržení s jedním sloupcem, který umožňuje čtenářům skrolovat textem a zobrazit si příspěvky jeden po druhém. Rozvržení ve stylu zobrazení celých příspěvků otevře celý příspěvek s možností nekonečného skrolování.

Každý styl rozvržení má v sobě zabudované nejnovější funkce pro sociální sítě. Čtenáři tak mohou velice jednoduše sdílet příspěvky na sociálních stítích jako je Facebook a Twitter, zobrazit si, kolika lidem se příspěvěk líbí, psát komentáře a další.Tip:

Míchejte různé styly. Zvolte si jeden styl rozvržení pro hlavní stránku blogu a jiný styl pro stránky s kategoriemi. Styly rozvržení můžete kdykoliv změnit, dokonce i poté, co blog zveřejníte.
50 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page