google-site-verification: google5b17bb4d29979b67.html
top of page
  • WIXcz

Editor WIX nabízí spoustu funkcí pro vaše online podnikání
Uvažujete nad novými webovými stránkami? Na trhu je spousta editorů, díky kterým si stránky dokážete vytvořit sami s minimem vstupních nákladů. Kvalitní design, responzivní šablona,

napojení na sociální sítě - to vše se očekává jako základní "vybavení".

WIX však, kromě těchto funkcí, nabízí služby, které pomohou vytvořit z vašich stránek kvalitní prodejní kanál. A co víc. Vše spravujete na jednom místě - přehledně a komplexně.


Získávejte a spravujte kontakty

Wix umožňuje vkládat na web různé druhy kontaktních formulářů, díky kterým můžete budovat svoji klientskou základnu. Online komunikaci se zákazníky umožňuje mobilní applikace WIX. Všechny kontakty se automaticky ukládají ve vašem Wix účtu, ze kterého je můžete dále spravovat, aktualizovat, přidávat úkoly a rozesílat newslettery.
Pracujte s Workflow


Dalším pomocníkem pro nastavování prodejních procesů je Workflow. Umožňuje správu kontaktů, potenciálních zákazníků, tvorbu profesionálních cenových nabídek a mnohé další.Automatizace odpovědí


Svůj čas ušetříte nastavením automatických odpovědí zákazníkům. Poděkovat návštěvníkům za kontaktování, vyzvat k odběru newsletteru, připomenout blíží se konec platnosti nabídky. Tyto a mnohé další automatizace dodají vašemu online podnikání profesionalitu.

Chcete-li se naučit více pracovat se všemi WIX funkcemi navštivte některý z našich kurzů WIX AKADEMIE

nebo kontaktujte WIX Experta pro ČR Veronika Knirschova.

93 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page