google-site-verification: google5b17bb4d29979b67.html
top of page

Čas bude upřesněn

|

Brno-střed

DYNAMICKÉ STRÁNKY S WIX VELO - PARTNER PRO VÁŠ BUSINESS

Potřebujete vytvořit dynamické stránky pro váš business? Velo je plnohodnotná vývojová platforma, která vám umožní rychle vytvářet, spravovat a nasazovat profesionální webové aplikace.

DYNAMICKÉ STRÁNKY S WIX VELO - PARTNER PRO VÁŠ BUSINESS
DYNAMICKÉ STRÁNKY S WIX VELO - PARTNER PRO VÁŠ BUSINESS

Čas a místo

Čas bude upřesněn

Brno-střed, Cyrilská 7, 602 00 Brno-střed-Trnitá, Česko

O události

WIX

Je jednou z celosvětově nejpopulárnějších služeb pro vytvoření webových stránek,

Wix používá HTML5, má jeden z nejdokonalejších webových editorů, uživatelsky přívětivé rozhraní a největší výběr šablon ze všech editorů webů. Pokud si přesto nevyberete šablonu podle vlastních představ, můžete si design vytvořit "od základů".

WIX však není pouze nástroj pro tvorbu stránek. Nabízí širokou škálu nástrojů pro podporu online podnikání.

Blog, e-shop, prodej hmotných i elektronických produktů, rezervační systémy, video streaming a mnoho dalšího. Samozřejmostí je responzibilita každé šablony, napojení na Google Analytics, průvodce nastavením SEO, nástroj pro tvorbu a rozesílání newslleters, CRM systém pro správu a práci askontakty a spousta dalších užitečných aplikací, které pomohou rozvíjet Váš web i podníkání.

Pro náročnější projekty WIX nabízí možnost tvorby dynamických stránek při využití Wix Velo a JavaScript.

TVORBA DYNAMICKÝCH STRÁNEK 

Připravili jsme pro Vás ucelený kurz pro tvorbu dynamických stránek s Wix Velo.

Kurz je rozdělen do 4 lekcí, každá v délce 60min.

JAK KURZ PROBÍHÁ

Kurz je postaven na praktických ukázkách tvorby od zkušených IT specialistů. Pro účastníky kurzu je připravena uzavřená FB skupina, kde můžete lektorovi pokládat své dotazy, sdílet zkušenosti a poznatky s ostatními. Tuto skupinu můžete využívat i po ukončení celého kurzu a dostávat tak zajímavé tipy a informace o novinkách a aktualizacích pro váš online business.

OBSAH KURZU

 Vizuální editor a integrované vývojové prostředí 

Vytvořte uživatelské rozhraní s vizuálními prvky editoru spolu s výkonem rozhraní API JavaScriptu a Velo. Web doplňte vlastními funkcemi a interaktivními událostmi ve front-endu i back-endu.

 Integrace oblíbených nástrojů a služeb 

Využijte rozhraní API třetích stran k odesílání automatizovaných SMS, zpracování plateb a další. Použijte rozhraní VELO Fetch API nebo nainstalujte balíčky z npm a přidejte potřebné funkce.

 Přizpůsobitelné obchodní aplikace 

Přidejte pokročilé, přizpůsobitelné funkce pomocí profesionálních Wix aplikací, jako jsou rezervace, obchod a CRM. Vytvořte vlastní členskou oblast, produktové stránky, spouštěné e-maily a další, pro vaše obchodní potřeby.

 Výkonná správa databází pro dynamický obsah 

Vytvářejte dynamické weby založené na obsahu pomocí integrované databáze a Správce obsahu. Spolupracujte na obsahu s týmy a klienty a okamžitě se připojte k prvkům a předem připraveným rozvržením, aniž by to ovlivnilo design vašeho webu , a to vše díky zabezpečení záloh a šifrování PII.

 Nástroje pro kompletní vývojový cyklus 

Zjednodušte vývojové prostředí od testování až po nasazení pomocí Velo. Připravte webovou aplikaci ke spuštění pomocí integrovaných nástrojů, jako je Google Cloud Operations. 

Cena kurzu

Důležité

Pro rodiče, jejichž dítko by v té době sedělo doma u monitoru, jsme připravili skvělý, aktivní program, který mu přinese reálná dobrodružství s novými kamarády. MÁM VOLNÝ VÍKEND - aktivní programy pro děti

Sdílet událost

bottom of page